Sklepy Wrocław

Wrocław
 Centrum Handlowe Marino
 
Paprotna 7, Wrocław.
 
Telefon: 71 330-49-28

Godziny pracy:
Pn-Sob: 09:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00
 
Bielany Wrocławskie
 C.H. ALEJA BIELANY WROCŁAWSKIE
 
Czekoladowa 5, Bielany Wrocławskie.
 
email: ewtex-wroclaw@wp.pl
Telefon: 71 349-79-34

Godziny pracy:
Pn-Sob: 10:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Wrocław - garnitury męskie, garnitury ślubne

Ewtex jest rodzinną firmą z długoletnim doświadczeniem, dzięki czemu oferujemy produkty jedynie najwyższej jakości. Wśród wszystkich naszych produktów na szczególną uwagę zasługują garnitury męskie. Sprawdzą się we wszystkich formalnych okolicznościach sprawiając, że każdy mężczyzna, bez względu na swój wiek czy wymiary, zaprezentuje się bardzo wytwornie – jest to główna idea naszej firmy. Tworzone przez doświadczonych projektantów, łączą w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym designem.

Na szczególną uwagę zasługują także komfortowe garnitury ślubne.

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo również marynarki, spodnie, koszule, swetry oraz inne męskie akcesoria.

Proponujemy Państwu specjalną usługę Ewtex Serwis Vip, dzięki której spersonalizują Państwo produkt tak, aby jeszcze lepiej spełniał wszystkie oczekiwania. Bogaty wybór tkanin gwarantuje skomponowanie idealnego dla siebie zestawu. Czas realizacji wynosi 3-4 tygodnie.

We Wrocławiu sklep z garniturami i produktami Ewtex  znajduje się w Centrum Handlowym Aleja Bielany Wrocławskie. Oprócz tego, nasz salon znajduje się również w C.H. Marino - Wrocław. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z godzinami otwarcia salonów, a także do kontaktu pod wskazanym emailem oraz numerem telefonu.

W każdym sklepie Ewtex proponujemy także bezpłatny serwis krawiecki. Nasze garnitury oraz spodnie dostosujemy w salonie do indywidualnych wymiarów Klienta, a nasze krawcowe dokonają bezpłatnych korekt krawieckich.