Smart Outlet Center - Bydgoszcz

Bydgoszcz
Smart Outlet Center

ul Fordońska 268, 85-776 Bydgoszcz.

email: bydgoszcz@ewtex.pl
Telefon: 884-263-014

Godziny pracy:
Pn-Sob: 09:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Bydgoszcz - garnitury męskie, garnitury ślubne

Ewtex jest rodzinną firmą z długoletnim doświadczeniem, dzięki czemu oferujemy produkty tylko najwyższej jakości. Nasze garnitury męskie sprawdzą się we wszystkich formalnych okolicznościach sprawiając, że każdy mężczyzna, bez względu na swój wiek czy wymiary, zaprezentuje się bardzo wytwornie – jest to główna idea naszej firmy. Tworzone przez doświadczonych projektantów, łączą w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym designem.

Oferujemy również wygodne i komfortowe garnitury ślubne. Oprócz garniturów, w naszym asortymencie znajdą Państwo marynarki, spodnie, koszule, swetry, okrycia wierzchnie oraz męskie akcesoria. Wszystkie charakteryzują się odpowiednim krojem, perfekcyjnym wykończeniem i wysokiej klasy tkaninami.

Usługa specjalna Ewtex Serwis Vip umożliwia skomponowanie zestawu według indywidualnych potrzeb. Czas oczekiwania wynosi 3-4 tygodnie.

Bydgoszcz jest siedzibą jednego z naszych salonów. Sklep z garniturami i innymi produktami Ewtex znajduje się w Smart Outlet Center. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia salonu, a także do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu oraz emailem.

W każdym sklepie oferujemy również bezpłatny serwis krawiecki. Garnitury oraz spodnie Ewtex w razie potrzeby dopasujemy na miejscu do potrzeb każdego Klienta, a nasze krawcowe dokonają bezpłatnych korekt krawieckich.