"OUTLET CENTER" - Lublin

Lublin
 "OUTLET CENTER"
 
Mełgiewska 16D, Lublin.
 
email: lublin@ewtex.pl
Telefon: 784-436-652
 
Godziny pracy:
Pn-Sob: 10:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Lublin - garnitury męskie, garnitury ślubne

Najważniejszą ideą, która przyświeca firmie Ewtex, jest wykorzystywanie jedynie wysokiej klasy tkanin do wytwarzania naszych produktów oraz szczególna dbałość o szczegóły. Tworzymy ubrania, w których każdy mężczyzna, niezależnie od swojego wieku czy wymiarów, będzie czuł się komfortowo i wyglądał niezwykle elegancko.

Garnitury męskie Ewtex powstają z połączenia ponadczasowej elegancji, najnowszych trendów w modzie męskiej oraz wieloletniego doświadczenia naszych projektantów. Oferujemy również wygodne i stylowe garnitury ślubne.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również najwyższej jakości marynarki, spodnie, swetry, koszule, okrycia wierzchnie oraz bogaty wybór akcesoriów męskich.

Jeśli jednak nie znaleźli Państwo produktu, który spełniałby wszystkie oczekiwania, oferujemy specjalną usługę Ewtex Serwis Vip, która pozwala na skomponowanie własnego zestawu. Czas oczekiwania wynosi 3-4 tygodnie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego salonu w Lublinie. Sklep z garniturami Ewtex znajduje się w "Outlet Center – Lublin". Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia salonu oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego.

W każdym sklepie Ewtex oferujemy Państwu bezpłatny serwis krawiecki. Nasze garnitury i spodnie dopasujemy bezpośrednio na miejscu do wymiarów Klienta, a następnie krawcowe zrealizują bezpłatne korekty krawieckie.