"GALERIA RZESZÓW" - Rzeszów

Rzeszów
 "GALERIA RZESZÓW"
 
aleja Józefa Piłsudskiego 44, Rzeszów.
 
email: rzeszow@ewtex.pl
Telefon: 882 013 285

 
Godziny pracy:
Pn-Pt: 09:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Rzeszów - garnitury męskie, garnitury ślubne

Najważniejszym założeniem firmy Ewtex, który staramy się codziennie realizować, jest to, aby każdy mężczyzna, niezależnie od swojego wieku czy wymiarów, prezentował się w naszych ubraniach elegancko i stylowo, czując się przy tym komfortowo. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem.

Firma Ewtex tworzy klasyczne, eleganckie i komfortowe garnitury męskie, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Powstają z najlepszej jakości tkanin przez profesjonalnych projektantów, którzy w swoich pomysłach łączą ponadczasową elegancję oraz nowoczesne podejście do mody męskiej. Oferujemy również piękne garnitury ślubne.

W swoim asortymencie posiadamy także bogaty wybór marynarek, spodni, koszul, swetrów, ciepłych okryć wierzchnich oraz innych akcesoriów męskich.

Proponujemy Państwu dodatkową usługę Ewtex Serwis Vip, która umożliwi indywidualny dobór tkanin tak, aby gotowy produkt jeszcze lepiej spełniał Państwa potrzeby. Czas realizacji wynosi 3-4 tygodnie.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Rzeszowie. Sklep z garniturami oraz innymi produktami Ewtex znajduje się w Galerii Rzeszów. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia salonu oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego.

W każdym sklepie proponujemy również bezpłatny serwis krawiecki dla naszych Klientów. Garnitury i spodnie Ewtex zostaną dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb, a następnie nasze krawcowe wykonają bezpłatne korekty krawieckie.