"GALERIA OŁAWSKA" - Oława

Oława
 "GALERIA OŁAWSKA"
 
Lipowa 1C, 55-200 Oława.
 
email: olawa@ewtex.pl
Telefon: 884 262 056

Godziny pracy:
Pn-Nd: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Oława - garnitury męskie, garnitury ślubne

Ewtex jest rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Wierzymy, że dzięki wysokiej jakości tkanin, dbałości nawet o najmniejsze szczegóły oraz najlepszym projektantom, każdy mężczyzna, niezależnie od wieku czy wymiarów, zaprezentuje się elegancko w naszych produktach. Stanowi to najważniejszą misję w naszej firmie.

Tworzymy garnitury męskie dla wszystkich mężczyzn i na każdą okazję. Łączą one w sobie ponadczasową elegancję, nowoczesne trendy w modzie męskiej oraz sprawdzone rozwiązania, które gwarantują komfort użytkowania. Oferujemy także garnitury ślubne.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również najwyższej jakości marynarki, spodnie, koszule, swetry, okrycia wierzchnie oraz szeroki wybór męskich akcesoriów.

Ewtex Serwis Vip to dodatkowa usługa, która pozwoli Państwu na spersonalizowanie produktu, aby jeszcze lepiej spełniał wszystkie oczekiwania. Czas oczekiwania wynosi 3-4 tygodnie.

Oława jest siedzibą jednego z naszych salonów. Sklep z garniturami i innymi produktami Ewtex znajduje się w Galerii Oławskiej. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia salonu oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego.

W każdym salonie Ewtex proponujemy Państwu również bezpłatny serwis krawiecki. Nasze garnitury oraz spodnie dostosujemy na miejscu do każdego Klienta, a następnie krawcowe wykonają bezpłatne korekty krawieckie.