"Galeria KING CROSS" - Poznań

Poznań
 "Galeria KING CROSS"
 
Bukowska 156, Poznań.
 
email: poznan@ewtex.pl
Telefon: 61 865-93-73
 
Godziny pracy:
Pn-Sob: 09:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Poznań - garnitury męskie, garnitury ślubne

Firma Ewtex tworzy klasyczne, eleganckie i komfortowe garnitury męskie, które sprawdzą się w każdej formalnej sytuacji. Tworzone są z najlepszej jakości tkanin przez doświadczonych projektantów, którzy w swoich pomysłach łączą ponadczasowy szyk oraz nowoczesne podejście do mody męskiej. Oferujemy również garnitury ślubne.

Oprócz garniturów, w swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór marynarek, spodni, koszul, swetrów, ciepłych okryć wierzchnich oraz innych akcesoriów męskich.

Główną ideą firmy Ewtex jest to, aby każdy mężczyzna czuł się dobrze i swobodnie w naszych ubraniach, prezentując się przy tym gustownie i wyjątkowo elegancko.

Proponujemy również specjalną usługę Ewtex Serwis Vip, która umożliwi Państwu spersonalizowanie produktu tak, aby jeszcze lepiej spełniał Państwa potrzeby. Bogaty wybór tkanin gwarantuje skomponowanie idealnego dla siebie zestawu. Czas realizacji wynosi 3-4 tygodnie.

Poznań jest siedzibą jednego z naszych salonów. Sklep z garniturami i innymi ubraniami Ewtex znajduje się w Galerii King Cross. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia salonu, jak również do kontaktu mailowego i telefonicznego.

W każdym salonie Ewtex oferujemy także bezpłatny serwis krawiecki dla naszych Klientów. Garnitury oraz spodnie zostaną dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, a nasze krawcowe dokonają bezpłatnych korekt krawieckich.