Centrum Riviera - Gdynia

Gdynia
 Centrum Riviera - Salon Ewtex 1p.
 
ul. K. Górskiego 2, 81-304 Gdynia.
 
email: gdynia@ewtex.pl
Telefon: 519 504 891

 
Godziny pracy:
Pn-Sob: 10:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Gdynia - garnitury męskie, garnitury ślubne

Głównym założeniem firmy Ewtex jest tworzenie ubrań najwyższej jakości, które sprawią, że każdy mężczyzna, niezależnie od wieku, postury czy typu sylwetki, będzie prezentował się naprawdę wytwornie.

Garnitury męskie tworzone są przez naszych doświadczonych projektantów, którzy łączą w szkicach ponadczasową elegancję oraz nowoczesne spojrzenie na męską modę. Wykonane z najlepszej jakości tkanin, idealnie sprawdzą się we wszystkich formalnych okolicznościach. Na szczególną uwagę zasługują także komfortowe garnitury ślubne.

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo również marynarki, spodnie, koszule, swetry oraz męskie akcesoria.

Jeśli nie znaleźli Państwo rozwiązania, spełniającego wszystkie potrzeby i oczekiwania, polecamy sprawdzić specjalną usługę Ewtex Serwis Vip, która umożliwia skomponowanie własnego zestawu. Czas oczekiwania wynosi 3-4 tygodnie.

Gdynia jest siedzibą jednego z naszych salonów. Sklep z garniturami Ewtex znajduje się w Centrum Riviera. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia salonu oraz do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu i emailem.

W każdym salonie proponujemy Państwu także bezpłatny serwis krawiecki. Nasze garnitury i spodnie dopasujemy indywidualnie do każdego Klienta bezpośrednio w salonie, a nasze krawcowe zrealizują bezpłatne korekty krawieckie.