Sklepy Białystok

Outlet Center Białystok
 
Narodowych Sił Zbrojnych 15, 15-690 Białystok.
 
email: ewtex-bialystok@wp.pl
Telefon: 728-561-253
 
Godziny pracy:
Pn-Sob: 10:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00
 
Outlet Białystok - Salon EWTEX
 
ul. Wysockiego 67, 15-168 Białystok.

email: bialystok2@ewtex.pl
Telefon: 668-095-055

Godziny pracy:
Pn-Czw: 09:00 - 20:00
Pt-Sob: 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 20:00

Sklep z garniturami Białystok - garnitury męskie, garnitury ślubne

Ewtex to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Nasi projektanci łączą w swoich projektach ponadczasową elegancję z nutą nowoczesnego designu, dzięki czemu garnitury męskie Ewtex będą modne nie tylko w chwili zakupu, ale także za kilka lat. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wpisują się także w ideę naszej firmy, którą jest ubranie mężczyzny w każdym wieku i o różnych wymiarach, aby mógł poczuć się elegancko i z klasą w każdej sytuacji.

Oferujemy nie tylko klasyczne garnitury męskie na każdą formalną okazję, ale również piękne i komfortowe garnitury ślubne. W naszym asortymencie znajdą Państwo również marynarki, spodnie, okrycia wierzchnie, koszule, swetry oraz szeroki wybór męskich akcesoriów.

Specjalna usługa Ewtex Serwis Vip umożliwia skomponowanie zestawu według własnych potrzeb. Czas oczekiwania trwa 3-4 tygodnie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do salonów Ewtex w Białymstoku. Sklep z garniturami oraz innymi naszymi produktami znajduje się w Outlet Center Białystok oraz Outlet Białystok. Zachęcamy również do zapoznania się z godzinami otwarcia salonów, a także do kontaktu pod wskazanym emailem oraz numerem telefonu.

W każdym salonie Ewtex oferujemy też bezpłatny serwis krawiecki. Garnitury i spodnie indywidualnie dopasujemy do każdego Klienta bezpośrednio na miejscu, a nasze krawcowe wykonają bezpłatne korekty krawieckie.