O firmie

Ewtex to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem.

Istniejemy na polskim rynku od 1990roku. Osoby tworzące firmę to ludzie z pasją, których nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. Cały czas zmieniamy się, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Naszą ideą jest ubranie mężczyzny w każdym wieku i o różnych wymiarach, by mógł poczuć się elegancko i z klasą. Na bieżąco analizujemy sygnały płynące od naszych klientów, chcąc dążyć do doskonałości...

Zarówno osoby nastawione na klasykę, jak i te preferujące luźny, niezobowiązujący styl znajdą coś dla siebie w naszej bogatej ofercie produktów charakteryzujących się dobrym krojem, perfekcyjnym wykończeniem i wysokiej klasy tkaninami. Doświadczenie połączone z podążaniem za zmieniającymi się trendami mody sprawiają, że proponujemy panom zarówno ponadczasową klasykę, jak i nowoczesne wzornictwo oraz modną kolorystykę - wszystko ujęte w ramy doskonałej jakości i perfekcyjnego wykończenia.

Nie zapominamy także o klientach, którzy poszukują nietypowych rozmiarów.

Serdecznie zapraszamy!

Ewtex Serwis Vip

Ewtex Serwis Vip to usługa dedykowana dla osób, którym nie udało się skomponować oczekiwanego zestawu. Dzięki tej usłudze każdy mężczyzna może skomponować zestaw idealny dla siebie. Szeroki wybór tkanin od wełny wysokoskrętnej po tkaniny wełniane z włóknem syntetycznym. Czas oczekiwania to 3-4 tygodnie.

Wszelkie szczegóły dotyczące zamówień serwisowych udziela wykwalifikowany personel w salonie Ewtex.