Kolekcja spodni

Spodnie męskie są oczywistym wyborem mężczyzny, każdego dnia. Liczba modeli i kolorów jest ogromna. Największy problem jaki sprawiają to zdecydowanie ich długość. Nie ma jednej obowiązującej zasady, której należy przestrzegać. Podzielona często opinia, że nogawka ma sięgać obcasa butów, również nie zawsze się sprawdza. Dlatego też najlepiej zwrócić uwagę na to, jaki jest efekt końcowy po założeniu spodni. Dobrze dobrane modele męskich spodni wyszczuplą sylwetkę i poprawią jej kształt, źle dopasowane dadzą efekt odwrotny. Jeżeli preferujemy na co dzień styl typu smart casual lub business casual, to przede wszystkim modele wykonane z bawełny albo innych materiałów, które pozwolą skórze oddychać  i nie będą krępowały swobody ruchów.

Mogą to być modele na kant albo coraz bardziej popularne chinosy męskie, które sprawdzą się w eleganckich i codziennych stylizacjach.

spodnie Chinosy, Corado

To bawełniane spodnie, które fasonem przypominają garniturowy model. Różnica polega na rodzaju tkanin, z których zostały wykonane, głównie bawełna 98% i laykra 2%. Spodnie mają charakterystyczne skośne kieszenie z przodu i wpuszczane kieszenie z tyłu. W zależności od modelu wpuszczona kieszeń może być zapinana na guzik lub kryta stębnowaną patką.W naszym asortymencie mamy fasony slim ( model Corado) dla osób o szczupłych nogach, jak również ( model Chino BW) dla osób o rozbudowanych udach i proporcjonalnie zredukowany dół nogawki. Popularność męskich chinosów wynika z uniwersalności, można je zestawiać zarówno z koszulą, sportową marynarką, jak i t-shirtem lub swetrem. Spodnie chinosy można łączyć praktycznie ze wszystkimi elementami męskiej garderoby uzyskując  sportowy, jak i bardziej formalny styl.

Zapraszamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ w salonach występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Tu prezentujemy bazową kolorystykę natomiast w salonach dostępne są również kolory sezonowe występujące w rozmiarach bazowych rozmiarach pasa od 80 do 116 i wzrostach 176, 182 i 188 .

Oferujemy również możliwość zamówienia indywidualnego rozmiaru i modelu z kolorystyki dostępnej w salonie, wszelkie szczegóły indywidualnego zamówienia uzgadniamy z doradcą klienta w salonie.

Iphone

Spodnie Bruno, Bruno Slim

BRUNO, BRUNO SLIM to spodnie bez zakładek, dopasowywane zaszewką z przodu i dwiema zaszewkami z tyłu, o prostym kroju, z zaprasowanym kantem, z kieszeniami pasplowanymi z przodu, dwie kieszenie wpuszczane z tyłu zapinane na guzik,nogawki proste. Występują w różnorodnej kolorystyce. Różnica między modelem BRUNO a BRUNO SLIM to szerokość nogawki. Model BRUNO posiada szerokość nogawki na dole 20,5 cm a w modelu BRUNO SLIM obwód zredukowany jest od wysokości ud do dołu, szerokość dołu nogawki w fasonie Bruno Slim to 19cm.

Model Bruno i Bruno Slim dostępny w salonach w szerokim zakresie rozmiarowym i kolorystycznym.

Spodnie Franco

FRANCO to model spodni bez zakładek i zaszewek z przodu, z zaprasowanym kantem o zwężonym kroju nogawki od wysokości bioder do dołu nogawki. Z przodu dwie kieszenie boczne w karczku biodrowym, kieszeń boczna wzmocniona ryglowaniem. Z tyłu dwie kieszenie wpuszczane zapinane na guzik, szerokość dołu nogawki w modelu Franco to 18,5cm. Występuje różnorodna kolorystyka w tkaninach gładkich i fakturowanych.

Model Franco dostępny w salonach w szerokim zakresie rozmiarowym i kolorystycznym.