Kolekcja Garnitury

Dobrze ddopasowany do sylwetki i uszyty z wysokiej jakości tkaniny garnitur jest wizytówką każdego mężczyzny. O jego klasie świadczą też akcenty w postaci delikatnych kontrastowych przeszyć, staranne wykończenie, rodzaj zastosowanych guzików i podszewek. Przy projektowaniu garniturów Ewtex brane są pod uwagę rodzaje męskich sylwetek, obowiązujące trendy i nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie produkcji. Stąd gwarancja, że każdy mężczyzna znajdzie w naszej ofercie odpowiedni fason garnituru, odpowiadający jego stylowi życia.

Tkaniny, z jakich wykonywane są garnitury Ewtex pochodzą z polskich, jak również włoskich przędzalni. Staramy się wybierać tkaniny najwyższej jakości. Wełna bardzo dobrze izoluje ciało przed niskimi temperaturami, ale także posiada bardzo wysoką higroskopijność – sprawia to, że tkaniny wełniane są odpowiednie zarówno na kolekcje jesienno-zimowe, jak również letnie. Ubrania wykonane z tkaniny wełnianej przy zastosowaniu odpowiednich splotów, przez wielu uznawane są za bardzo komfortowe nawet podczas upałów. W ofercie znajdziecie również tkaniny mieszane, dzięki wyważonym proporcjom dobieranych mieszanek tkaniny zachowują wszelkie walory praktyczne jak również estetyczne.

Garnitury Hugo

Garnitur ten występuje w różnej kolorystyce gładkich tkanin jak również w tkaninach ze strukturą. Model Hugo świetnie prezentuje się na szczupłych sylwetkach ceniących sobie look blisko ciała. Marynarka dzięki dobrze wyprofilowanym cięciom bocznym podkreśla sylwetkę na wysokości pasa. Garnitur Hugo to model jednoguzikowy, kieszenie skośne wykończone patkami, dwoma cięciami z tyłu. Rękawy w tym modelu są również wąskie, długość rękawa według obowiązujących trendów, czyli sięgająca linii nadgarstka, dzięki czemu mankiet koszuli wystaje ok 1-2cm wykończony nachodzącymi na siebie guziczkami. Całość wykończona sygnowaną podszewką. Spodnie bez zakładek, o dopasowanym kroju, z zaprasowanym kantem, z angielskimi kieszeniami. Z tyłu dwie kieszenie wpuszczane, zapinane na guzik. Dół nogawki sięgający nasady cholewki obuwia klasycznego.

Garnitur Hugo dostępny w salonach w szerokim zakresie rozmiarowym od 164 - 46 do 194 - 132.

Garnitury Bruno Slim

Garnitur ten występuje w różnej kolorystyce gładkich tkanin jak również w tkaninach ze strukturą. Marynarka o wytaliowanym fasonie fantastycznie dopasowuje się do męskiej sylwetki, zapinana na dwa sygnowane guziki wykonane z wysokiej jakości żywicy galanteryjnej, dwie skośne kieszenie z patkami, rękaw wykończony z nachodzącymi na siebie guziczkami. Tył marynarki z dwoma cięciami. Całość wykończona sygnowaną podszewką poliwiskozową. Spodnie klasyczne, zwężane z zaprasowanym kantem z kieszeniami pasplowanymi z przodu i dwie kieszenie wpuszczane z tyłu zapinane na guzik.

Garnitur BRUNO SLIM dostępny w salonach w szerokim zakresie rozmiarowym od 164- 46 do 188- 140 .

Garnitury Franco

Garnitur ten występuje w różnej kolorystyce gładkich tkanin jak również w tkaninach ze strukturą. Marynarka o wytaliowanym fasonie dopasowana z przodu cięciem bocznym i zaszewką modelującą, zapinana na dwa sygnowane guziki wykonane z wysokiej jakości żywicy galanteryjnej, dwie skośne kieszenie z patkami, rękaw wykończony z nachodzącymi na siebie guziczkami. Tył marynarki z dwoma cięciami. Całość wykończona sygnowaną podszewką poliwiskozową. Spodnie bez zakładek, o dopasowanym kroju, z zaprasowanym kantem, z angielskimi kieszeniami. Z tyłu dwie kieszenie wpuszczane, zapinane na guzik. Dół nogawki sięgający nasady cholewki obuwia klasycznego.

Garnitur Franco dostępny w salonach w zakresie rozmiarowym od 164-44 do 188 -120

Garnitury Bruno, Clasic B

To modele dla mężczyzn o regularnej budowie ciała, występujące w  bogatej gamie kolorystycznej. Bruno i Clasic to modele marynarki jednorzędowej o klasycznym kroju zapinanym na dwa guziki, posiadający dwie kieszenie w ramce z patkami. Tył marynarki ma dwa rozcięcia. Spodnie bez zakładek, o prostym kroju, z zaprasowanym kantem, z kieszeniami ciętymi w ramce. Z tyłu dwie kieszenie wpuszczane, zapinane na guzik.

Garnitury na specjalne okazje - Smoking

Smoking to bez wątpienia najbardziej wizytowy i zobowiązujący strój zakładany na szczególne okazje jakimi są Ślub, Gale itp. Charakterystyczne elementy marynarki smokingowej to wyłogi atłasowe i szalowy rodzaj kołnierza, zapięcie na jeden guzik obszyty atłasem jak również guziki przy rękawach wykończone są w ten sam sposób. Kieszenie marynarki pasplowane (czyli wpuszczone) wykończone również atłasem. Spodnie bez zakładek, o dopasowanym kroju, z zaprasowanym kantem, z angielskimi kieszeniami. Z tyłu dwie kieszenie wpuszczane, zapinane na guzik. Dół nogawki sięgający nasady cholewki obuwia klasycznego.

W zależności od rodzaju okazji posiadamy spodnie z lampasami, które zostały wykonane również z atłasu.